Obsługiwane przez usługę Blogger.

15.06.2020 menu

by - czerwca 15, 2020

Hejka!
Dzisiaj udało mi się zrobić zdjęcia PRAWIE wszystkich boxów i talerzy jakie zjadłam, więc pokażę Wam jak się odżywiam w te dni bardziej na zdrowo :)
1. Jogurt naturalny ok 150g z truskawkami (4szt) + płatki jaglane (3 łyżki). Do tego po łyżce siemienia lnianego i słonecznika.
2. Sałatka: garść mixu sałat, 5 łyżek (70g?) ciecierzycy z zalewy, łyżka słoneczniku, papryka zielona i żółta (po 0,25 sztuki), oliwki zielone (ok 10 sztuk). Sos to łyżeczka oliwy + łyżeczka octu balsamicznego + łyżeczka czubricy zielonej i czarnuszki.
3. Ziemniaki (ok 120g), kalafior (250g?), gotowa surówka z kapusty kiszonej (150g) + masło z cebulką i odrobiną bułki tartej.
4. 2 pomidory, śmietana 18% (200g) rozcieńczona z wodą, sól ziołowa (łyżeczka, a kiedyś była łyżka!), czarnuszka, czubrica zielona.
5. Psia jego mać 2 garści Laysów Strong (ja nie moge mieć tego w domu!!!)

Oczywiście do tego doszło kilka szklanek wody, 2 kubki herbat miętowych, jedna pokrzywowa.
Mój pierwszy dzień bez kawy!!!


Od jakiegoś czasu nie liczę kalorii. Póki będę się kontrolować, myślę, że nie przekroczę 1800kcal dziennie, po za tym jestem pewna, że nie przekroczę tego progu, póki nie wezmę za chipsy i inne takie do wieczornych Trudnych Spraw.

Ja jestem bardzo ciekawa Waszego zdania. Co myślicie o dzisiejszym menu? 

You May Also Like

0 komentarze