• MOJE ODCHUDZANIE
  Czyli co robić, by nie chudnąć :D Wyznaję jedną zasadę: by schudnąć po prostu trzeba mniej jeść i mieścić się w deficycie kalorii- moja porażka! Nie gotuje wykwintnie- stawiam raczej na prostą, błyskawiczną i niewyszukaną kuchnię. Regularnie za to ćwiczę w domu przed TV.
  Zobacz
 • PLUS SIZE
  To, że noszę większy rozmiar, nie znaczy, że mniej lubię bawić się modą, choć na codzień wybieram raczej adidasy i bluzę. Większy rozmiar nie przekreśla mnie jako człowieka! Dziś już wiem, że jestem tyle samo warta co inni i to nie rozmiar mnie definiuje.
  Zobacz
 • CZAS WOLNY
  Mój czas wolny to przede wszystkim 9-letni syn, córkopies Masza oraz granie w gry, szczególnie jedną- The Sims 4 aktualnie. Sul sul! Uwielbiamy też spacerować.
  Zobacz
Haj Biczes!
Witaj. Miło mi, że tu jesteś. Mam na imię Ewelina, jestem przed 30tką, pracuję jako kasjerka, a po godzinach jestem mamą 9-latka. Od zawsze się odchudzam, ale tak na prawdę już dawno zaakceptowałam obecną siebie. Uwielbiam Maka i Redsy. W wolnej chwili gram w Simsy.
Chcesz wiedzieć więcej?
czytaj

Inspiromix #2 | Szafa i jej funkcje

Jak urządzić szafę, sposoby na przechowywanie
Marzy mi się duża szafa z lustrem, aby mogła pomieścić moje ciuszki, buciki, torebki, ukryte browarki i najlepiej jeśli da radę przetrzymać też ciężkie ciuchy zimowe i graty, które na co dzień warto ukryć- odkurzacz, pościel na zmianę i ogólnie takie takie. A no i będę zmuszona wydzierżawić skraweczek dla małżonka. Eh.

Obecnie stoję przed dużym dylematem JAKĄ tą szafę wybrać, bo mimo, że jestem i tak ograniczona z wyborem, bo musi mieć określoną szerokość i wysokość to i tak nadal rozkminiam nad wnętrzem.

I tak se pacze neta se i myślę, że pozbieram fotki i wrzucę Wam parę pomysłów.
[1],[2],[3],[4]

[1],[2],[3],[4]
[1],[2]

  [1]

[1],[2]
[1],[2],[3]
[1],[2]
[1]
[1]
[1]
[1]
[1]
[1]
Wszystkie te kosze, pudełka do przechowywania znajdziecie na Allegro w dobrych cenach tutaj. Albo na Aliexpress tutaj.