Obsługiwane przez usługę Blogger.

Recenzje z Ali: pierścionki, okulary, zegarek

by - stycznia 19, 2020

Recenzje zakupów z Aliexpress: zegarek, pierścionki, kolczyk do nosa, okulary zerówki
Cześć Pyszczki. To będzie moja pierwsza taka recka tutaj, choć wcześniej zdarzyło mi się zrecenzować na fejsbukowej grupie perukę i no cóż... zjebali mnie od góry do dołu, mam nadzieję, że Wy będziecie łaskawsze.

Słowem wstępu

Ogólnie, gdybym miała nieograniczony niekontrolowany dostęp do konta no to pewnie ten blog składał by się z samych recenzji, ale niestety- jest jak jest.

Ogólnie chodzi o to, że zazwyczaj siadamy z małżonkiem do obiadu i jak już trafię w jego gusta to on wstaje i mówi: "Żono, azaliż zacny to był obiad. Masz tu dyszku za twe zasługi i nie roztrwoń zbyt pospiesznie", czyli po naszemu jak mam urodziny to proponuję że kupię sobie coś sama na Alie za stówkę i wtedy zamawiam "co popadnie, co w rączki wpadnie".

Ciuchów ogólnie do tej pory nie zamawiam przez neta, raz zdarzyło mi się sukienkę
i leginsy, ale jedne są spoko, drugie za małe i już drugi rok nie chudnę, aby je wciągnąć :(. To i tak 2:1 dla mnie. Na Ali mam mnóstwo ubrań na liście życzeń, ale zawsze jest coś ważniejszego, a po za tym ja najczęściej ubieram się w Kiku na promkach.

Więc zamawiam najczęściej produkty do stylizacji paznokci, kolorówkę oraz biżuterię.
No i od zawsze chciałam zamówić perukę, więc mam dwie, które były moimi pierwszymi zakupami.

Produkty z tej recenzji zamawiałam głównie z ciekawości i do zdjęć na insta, więc proszę nie pytajcie już po co? Po Co? Po Co? PO CO?
1. Okulary 
Cena: 9,57zł
Wysyłka: darmowa
Czas oczekiwania: około miesiąca
Link: nieaktywny
Ocena: 10/10
Fajne zeróweczki, nadają się jak najbardziej na co dzień.


2. Krowi kolczyk 
Cena: 0,86zł
Wysyłka: 2,85zł (dopiero teraz przyuważyłam w ogóle lol)
Czas oczekiwania: około miesiąca
Link: ten sam inna aukcja
Ocena: 10/10
Szczerze mówiąc podobam się sama sobie w nim, jednak nie mam odwagi wyjść w nim z domu spotykając na drodze swojego chłopa, rodziców, dziadków, psiapsie z pracy i klyentów :D3. Pierścionki 
Cena: 8,89zł
Wysyłka: darmowa
Czas oczekiwania: około miesiąca
Link: nieaktywny
Ocena: 8/10
One są super bo można je delikatnie poszerzać, więc panie z parówkami zamiast palców (łączmy się!) mogą spokojnie je zamawiać. Nie uczulają mnie. Odejmuje 2 punkty za to, że ten z oczkiem, w rzeczywistości miał oczko, a teraz ma dziurę, co się w sumie nie rzuca w oczy, a drugi minus to to, że mimo wszystko obściskują trochę i jak tylko kończę imprezę to je ściągam, ale nie był to zakup na jeden raz, bo wracam do nich :)


4. Zegarek 
Cena: 8,31zł
Wysyłka: 2,27zł
Czas oczekiwania: około miesiąca
Link: aktywny
Ocena: 10/10
Tu nie ma co dużo pisać. Zegarek przyszedł z włożoną baterią, w folii bąbelkowej. Piękny. Po roku czasu urwał się pasek, ale hasbent naprawił ♥♥♥


Pysiaczki, jeśli macie pytania, coś mogę podpowiedzieć i doradzić- piszcie!

You May Also Like

0 komentarze

KORZYSTAM Z

PEXELS
UNSPLASH
Sporadycznie wspomagam się We heart it