• MOJE ODCHUDZANIE
  Czyli co robić, by nie chudnąć :D Wyznaję jedną zasadę: by schudnąć po prostu trzeba mniej jeść i mieścić się w deficycie kalorii- moja porażka! Nie gotuje wykwintnie- stawiam raczej na prostą, błyskawiczną i niewyszukaną kuchnię. Regularnie za to ćwiczę w domu przed TV.
  Zobacz
 • PLUS SIZE
  To, że noszę większy rozmiar, nie znaczy, że mniej lubię bawić się modą, choć na codzień wybieram raczej adidasy i bluzę. Większy rozmiar nie przekreśla mnie jako człowieka! Dziś już wiem, że jestem tyle samo warta co inni i to nie rozmiar mnie definiuje.
  Zobacz
 • CZAS WOLNY
  Mój czas wolny to przede wszystkim 9-letni syn, córkopies Masza oraz granie w gry, szczególnie jedną- The Sims 4 aktualnie. Sul sul! Uwielbiamy też spacerować.
  Zobacz
Haj Biczes!
Witaj. Miło mi, że tu jesteś. Mam na imię Ewelina, jestem przed 30tką, pracuję jako kasjerka, a po godzinach jestem mamą 9-latka. Od zawsze się odchudzam, ale tak na prawdę już dawno zaakceptowałam obecną siebie. Uwielbiam Maka i Redsy. W wolnej chwili gram w Simsy.
Chcesz wiedzieć więcej?
czytaj

OMG: Czyli ile ja właściwie teraz ważę?

No właśnie, bo nie licząc okresu Świątecznego, czyli ostatnich dwóch tygodni i mojego urlopu wakacyjnego, to nie miałam przerw w treningach. Ćwiczyłam tydzień, w tydzień 5 dni w tygodniu średnio przez 40 minut.

No i zmierzając do sedna dawno też się nie ważyłam, a że święta + niećwiczenie = dodatkowe kilosy to faktycznie przybrałam w biedrach. I to olaboga jak!

Jako, że oczywiście zważyłam się już po pracy, gdzie mięśnie pracowały jak szalone i do tego mam łokres to waga mnie zszokowała i napędziła do działania. Żartuje! Przecież wiem, że się zepsuła! :P

No nic. Jadymy z koksem i tyle. Najpierw walka o dwie dziewiątki. Mam nadzieję, że wyrobię się w dwa miesiące- tak, dwa, chociaż jakby się uparł to i w miesiąc by się dało, ale po co, jak najpierw trzeba przyzwyczaić się do dobrych torów.

Znowu liczę kalorie. Używam oczywiście S Health.
W zeszłym roku zaczynałam z 118kg (najwyższa waga 122kg) i 136cm w brzuchu.
Myszeczki nie ma to tamto! Fak dis szit działamy!!! Newer gif ap!
Buziolki dla Was i koniecznie dajcie znać jeśli też bierzecie się za siebie moje Pyszczki- linki do swoich blogów, fanpejdży mile widziane!

ZESZŁY ROK