Obsługiwane przez usługę Blogger.

Hello 2020

by - stycznia 01, 2020


Jeju, ja już wiem, że do obrzygania są te wszystkie posty podsumowujące stary rok, jak i te z kolejnymi planami, których nikt nie realizuje, ale mimo wszystko jak co rok, wchodzę w nowe z werwą, więc króciutko podsumuję sobie zeszły już rok i napiszę co planuję w tym, w którym rozpoczynam kolejną dekadę w swoim życiu.

A więc 2019 przyniósł mi wiele: i radości i bólu. Zdecydowaliśmy się na błąd życia, który popełniliśmy wspólnie z małżonkiem (więc nadal kwestia, kto z nas głupszy nie rozwiązana). Wzięliśmy sobie córkopsa na wychowanie.
Story tej życiowej porażki ;) możecie przypomnieć sobie tutaj:

MIESIĄC W CZWÓRKĘ- JAK ZMIENIŁO SIĘ NASZE ŻYCIE ODKĄD MAMY PIESKA

Ogólnie nasza sytuacja finansowa się zmieniła, ale nie wiem, czy na lepsze, po drodze zmieniliśmy też auto. Mieliśmy jechać w tym roku na pierwsze nasze w życiu wspólne wakacje, ale nie było nam dane, bo pierwszy raz w życiu moje życie w ciągu kilku minut zatrzymało się w miejscu i mimo to, że upływały godziny i dni, to liczyło się tylko jedno- aby moja mama żyła. I żyje. Skończyła w tym roku 50 lat i ma się całkiem dobrze, choć w pierwszą dobę, gdy walczono o jej życie modliłam się tylko, by nie cierpiała, gdy i jeśli się obudzi.

Także koniec końcom- to był spoko rok. No i w końcu coś się ruszyło jeśli chodzi o jedno z pierwszych na liście noworocznych postanowień- SCHUDŁAM!
Historie mojego odchudzania z 2019 możesz odtworzyć tutaj:
Moje ODchudzanie
Tak, schudłam trochę w końcu. Podsumowując koniec rok jest to dokładnie -13kg jeśli mam być szczera, bo wiadomo, gdy mama była w szpitalu to zeszłam już do dwóch cyfr, jak się poprawiło to już się tak nie pilnowałam i z 5kg przytuliłam. Więc tak. Pierwsze co po Nowym roku dążę do 99kg ;)

Ja sobie w tym roku robię listę takich całkiem namacalnych postanowień, które wiem, że dam radę spełnić.
1. Post na blogu raz w tygodniu- ja i tak sobie daje jeszcze pół roku, taką decyzję podjęłam przy drugich urodzinach bloga (czerwiec), że zobaczę, czy coś się ruszy, ale wiadomo, że muszę też ja włożyć w to wszystko najwięcej pracy, ale pamiętajcie- Wasze komenty, lajki i odwiedziny to najlepsza motywacja do działania.
2. Zejść do 89kg, czyli na ten moment jest to -16kg. REALNE, już sobie to udowodniłam- powolutku!
3. Ograniczyć alkohol. Nie wiem kiedy człowiek staje się alkoholikiem, czy to codzienne wieczorne piwo, czy setka, no ja wiem, że przesadzam. Większość dni w roku niestety kończę kufelkiem piwka, albo winka, a to jest bardzo złe dla mnie, mojego zdrowia, brzuszka, umysłu, snu i w ogóle alkohol to zło! Redds straci niestety na obrotach- trudno.
4. Oszczędzać- chyba założę sobie skarbonkę świnkę, taką prywatną i będę wkładać te moje miliony groszy. Obecnie moim celem jest nowy laptop (chociaż cholibka mam nowy) i zacznę nagrywać gameplaye wiecie jakiej gry huhehuheuhuhe...
5. Planować miesiąc do przodu, chociaż zazwyczaj plany się zmieniają, to miałabym wszystko bardziej przejrzyste (od pisania, po sprzątanie szafek).
6. Zjeść tofu- nigdy nie jadłam, a zastanawiam się nad podmianą tofu za kurczaka, który jest co raz gorszej jakości. W ogóle myślałam o diecie bardziej pro wegetariańskiej, acz wiadomo, kurczakiem z KFC, czy rybką nigdy nie pogardzę. Ale zdecydowanie bardziej będę przykładać się do jedzenia warzyw i owoców.
7. Kinder piątki z moim Albinoskiem, czyli takie wspólne wieczory w piżamkach, łóżku z colą i strongami i jakieś serie filmów- zdecydowanie u nas tego brakuje.
8. Chciałabym ograniczyć trochę Trudne sprawy na rzecz ciekawych seriali. Tylko nie mogę znaleźć informacji o zakończonych już serialach HBO (bo akurat to mam). Polecicie coś, tylko bym nie musiała nie spać po nocach czekając na kolejny sezon, wolę coś wciągnąć w całości ;).
9. Na pewno w tym roku też będę chciała przystąpić do postu wielkopostnego.
WIELKI POST I JA
10. Być milsza i mniej przeklinać :| (nie wiem, czy podołam).

Żuczki, a jak u Was, było dobrze, a może dopiero będzie? Dajcie znać jeśli macie własne listy postanowień- linkujcie.
Buziaki i wszystkiego dobrego dla Was Myszeczki Kochane! Powodzenia Dziewczyny!

You May Also Like

0 komentarze