Obsługiwane przez usługę Blogger.

Podsumowanie maj, czerwiec, lipiec '19 + mój apel do Was

by - sierpnia 03, 2019

Hej! Dzisiaj tak króciutko, bo chciałam się tylko pochwalić. Na wakacje nie udało nam się wybrać, ale jest to totalnie nie ważne, trochę też to co się działo w ostatnich dniach się do tego przyczyniło, ale jestem już osobą dwucyfrową i jest to dla mnie ogromny sukces.

Nie ukrywam, że w ciągu tych trzech miesięcy nie przykładałam się do diety, ale starałam się zawsze wykonywać trening na najwyższych obrotach.

Ostatnim miesiącem dalej "tańczę" z Calebem (więcej możecie poczytać w poprzednich podsumowaniach), lecz teraz kick boxing zamieniłam chwilowo na tabatę z Moniką Kołakowską, konkretnie ćwiczyłam Tabata na stojąco bez maty 45 min, ale już wiem, że to jest to i chętnie wypróbuję inne ćwiczenia z Moniką.

Pisałam też w kwietniu, że rozglądam się za fajnym strojem kąpielowym i kupiłam fajny w Kik. Gacie bardzo mocno zabudowane na dupie, co mnie trochę przytłacza, bo ja na co dzień w stringach, ale i ukrywają dolną fałdkę brzucha, pępek jest widoczny, ale totalnie mi to nie przeszkadza i przypuszczam, że jak uda mi się jeszcze pare kilo schudnąć, to na przyszły rok kupię sobie już normalne bikini, bo na prawdę pierdzielę to co inni se pomyślą- ja jestem szczęśliwa.

I na koniec apeluję do Was: Kochane badajcie się. Ja wiem, bo ja na słowo "lekarz", czy "przychodnia" reaguje wymiotami, ale trzeba dbać o zdrowie, dowiadywać się, chodzić na kontrole, czy robić wyniki. Wykorzystujmy szczególnie badania okresowe w pracy, poprośmy lekarza o dodatkowe wyniki, o zbadanie piersi. Oczywiście jest szansa, że spotkacie buca, który Was "opluje" wzrokiem, ale dowiadujcie się co można zrobić. Może wcale nie trzeba czekać kilka lat w kolejce do specjalisty, może są jakieś zbiorowe badania - mammobusy i inne. Albo odłóż sobie te 150zł i idź na prywatną wizytę przynajmniej na konsultację. Wydaję się nam, że jeszcze mamy wiele czasu na lekarzy, albo, że mamy końskie zdrowie, a nagle świat nam się zatrzymuje, mimo, że masz końskie zdrowie. Bądźmy dla siebie życzliwi i oszczędzajmy się, nie zapierdalajmy dobrowolnie po godzinach- żaden pieniądz nie zwróci nam zdrowia i czasu z rodziną. Korzystajmy z życia pełną piersią, ale odpowiedzialnie i świadomie.
Niedługo wrócę. Pa!

You May Also Like

0 komentarze