• MOJE ODCHUDZANIE
  Czyli co robić, by nie chudnąć :D Wyznaję jedną zasadę: by schudnąć po prostu trzeba mniej jeść i mieścić się w deficycie kalorii- moja porażka! Nie gotuje wykwintnie- stawiam raczej na prostą, błyskawiczną i niewyszukaną kuchnię. Regularnie za to ćwiczę w domu przed TV.
  Zobacz
 • PLUS SIZE
  To, że noszę większy rozmiar, nie znaczy, że mniej lubię bawić się modą, choć na codzień wybieram raczej adidasy i bluzę. Większy rozmiar nie przekreśla mnie jako człowieka! Dziś już wiem, że jestem tyle samo warta co inni i to nie rozmiar mnie definiuje.
  Zobacz
 • CZAS WOLNY
  Mój czas wolny to przede wszystkim 9-letni syn, córkopies Masza oraz granie w gry, szczególnie jedną- The Sims 4 aktualnie. Sul sul! Uwielbiamy też spacerować.
  Zobacz
Haj Biczes!
Witaj. Miło mi, że tu jesteś. Mam na imię Ewelina, jestem przed 30tką, pracuję jako kasjerka, a po godzinach jestem mamą 9-latka. Od zawsze się odchudzam, ale tak na prawdę już dawno zaakceptowałam obecną siebie. Uwielbiam Maka i Redsy. W wolnej chwili gram w Simsy.
Chcesz wiedzieć więcej?
czytaj

Najlepsza pora w tym roku

Niedługo minie rok, odkąd się przeprowadziliśmy. I choć to samo miasto, to nigdy wcześniej nie zapuszczałam się aż tak daleko- wcześniej mieszkałam na drugiej półkuli miasta ;). Hasbend pokazał mi kawałek "swoich ziem", ale nie sądziłam, że kawałeczek dalej, wybierając inną ścieżkę, spacerom może nie być końca. Zobaczcie sami, a spacerowaliśmy tylko 2h, bo moje chłopaki są początkującymi chodziarzami. W ogóle polska złota jesień i las/ park to idealne połączenie.

Macie jakieś swoje ulubione miejsca? Wrzucajcie zdjęcia w komentarzach, albo linkujcie do swoich postów! :)